POLİTİKA

Ankara Milletvekili Orhan Yeğin, Ankara Çermikliler Derneğini Ziyaret Etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Orhan Yeğin, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında Ankara Çermikliler Derneğini ziyaret etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı(önceki dönem) ve Ankara Milletvekili Orhan Yeğin, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında Ankara Çermikliler Derneğini ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında dernek üyelerine hitap eden vekil Orhan Yeğin Çermiği ve çermiklileri yakından tanıdığını ve bir kaç kez çermiği ziyaret ettiğini söyledi. Dernek üyelerinin  sorunlarını dinleyen Ankara Milletvekili Orhan Yeğin her zaman kapılarının açık olduğunu ve her daim ulaşabileceklerini ifade etti.

Ankara Çermikliler Derneği Başkan Vekili Atay Çokyaman ise yaptığı konuşmada ziyaretten memnun olduğunu dernek olarak bu tür ziyaretleri önemsediklerini dile getirdi. Ayrıca Ankara Milletvekili Orhan Yeğin ziyaretine, Atay Çokyaman, Ersin Kocakaplan, Şükrü Kayaoğlu, Hayri Abacı, Veysi  Abacı, Murat Özekinci ve birçok dernek üyesi katıldı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu