BİLİM & TEKNOLOJİ

Hangi Telefonların Şarjı Uzun Sürer?

2023 Yılındaki En İyi 8 Telefon, Şarjı Uzun Süre Giden Akıllı Telefonlar

Bir bildiğim var ekibi, haberinde sizlere Şarjı Uzun Süre Giden Akıllı Telefonlar -2023 hakkında en iyi 8 telefon; Şarjı Uzun Giden Akıllı Telefon Hangisi?, Hangi telefon daha uzun ömürlü? Şarjı Uzun Süre Giden Akıllı Telefonlar hakkında bilgi vereceğiz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte telefonlarımızın yapabileceklerinin neredeyse sınırı yok. Bu durumun getirmiş olduğu bazı sorunlar da mevcut; şarjın tükenmesi. Peki, şarjı uzun süre giden akıllı telefonlar hangileri?

Bu listedeki cihazlarda odak noktamız şarjın uzun süre boyunca gitmesi. Mümkün olduğunca günümüze en yakın tarihte çıkış yapmış modelleri listeye almaya çalıştık.

Bu kriterler doğrultusunda her bütçeye uygun şarjı uzun giden akıllı telefonlar listesi ortaya çıktı. Listemizdeki telefonlar arasında  herhangi bir sıralama yapılmamıştır. Listemize geçelim.

  1. Xiaomi Redmi Note 10 Pro
  2. Samsung Galaxy M12
  3. Xiaomi Redmi 9c
  4. Poco X4 GT
  5. Realme C21y
  6. Huawei nova Y70
  7. Xiaomi Redmi 9T
  8. Samsung Galaxy A04s

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Şarjı uzun giden akıllı telefonlar listemizde ilk olarak  Xiaomi Redmi Note 10 Pro yer alıyor. Bu cihazın batarya kapasitesi tam olarak 5020 mAh. Ayrıca 4G konuşmada 36 saat, beklemede ise 624 saat pil ömrü sunuyor.

Samsung Galaxy M12

Cihazda bulunan bataryanın kapasitesi 5000 mAh olarak ifade ediliyor. Bu bataryanın tam dolumu ile 49 saat aralıksız konuşma süresi sağlanıyor. Bunun yanı sıra 92 saat müzik dinlemek de mümkün. Ayrıca, 19 saat boyunca video izlemeye de olanak sağlıyor.

Xiaomi Redmi 9c

Cihazın kendi fiyat aralığında pil ömrü açısından en güçlü telefonlardan birisi olduğunu belirtmekte fayda var. 5000 mAh bataryası ilse 167 saat kesintisiz müzik dinelemeye olanak sağlıyor. Ayrıca 21 saat boyunca video oynatabildiğini de belirtelim.

Poco X4 GT

Cihazın bataryası 5080 mAh kapasiteli bataryaya sahip olan Poco X4 GT, gün boyu kesintisiz kullanım vadediyor. Ayrıca, 120 saat müzik ve 22 saat video da cihazın vadettikleri arasında yer alıyor. Konuşma için verilen süre ise aralıksız 36 saat oluyor.

Realme C21y

Cihazın bataryası 5.000 mAh kapasiteye sahip. Bu sayede cihaz sizi gün boyu yarı yolda bırakmaz

Huawei nova Y70

Cihazın bataryasına baktığımızda kapasitesi  6.000 mAh olarak görülmektedir. Cihazda gün boyu kullanım gayet rahatlıkla olmaktadır .  Huawei nova Y70’de 22.5W hızlı şarj desteği de yer alıyor. Ayrıca hızlı şarj desteği ile 10 dakikalık şarj ile 2 saat kullanım sunan bu cihaz hayat kurtarıcı olabiliyor.

Xiaomi Redmi 9T

Redmi 9T modeline baktığımızda pil kapasitesi 6.000 mAh olarak gözükmektedir . Bu kapasiteye sahip cihazın 195 saate kadar müzik oynatma yeteneği olduğu biliniyor. Ayrıca 672 saate kadar bekleme süresi ve 56 saate kadar konuşma süresi de cihazın özellikleri arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy A04s

Samsung Galaxy A04s, 5.000 mAh kapasiteye sahip bir bataryaya sahiptir. Bunun yanı sıra 54 saat 4G konuşma süresi vadeden pil internet kullanımında ise 21 saate kadar dayanmaktadır.

Bu yazımızla ilgili görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmından belirtiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu