POLİTİKA

Genç Aday Adayı Ceyhun Manas Özdemir esnafının taleplerini dinledi

Ak Parti Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı Ceyhun Manas Özdemir, Nişantaşı pazarını gezdi.

Halkın arasında olmaya devam eden Ak Parti Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı Ceyhun Manas Özdemir, Nişantaşı pazarını gezdi.

Pazar esnafı ile tek tek sohbet eden ve tezgâhları gezen Ak Parti Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı Özdemir, burada vatandaşlarla sohbet edip, esnafın ve vatandaşın taleplerini dinledi.

ceyhun manas özdemir
ceyhun manas özdemir

Nişantaşı pazarı esnafıyla bir araya gelen Ak Parti Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı Ceyhun Manas Özdemir,” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’nin ikinci yüzyılında gençlerin hizmet ve siyaset sahnesinden söz sahibi olması gerektiği için Ankara’nın gözbebeği Çankaya’mızda belediye başkan aday adayı oldum. Doğup ve büyüdüğüm Çankaya’da günden bu güne kadar her zaman halkımızın içinde olduk. Bugünde saha çalışmalarımız kapsamında Nişantaşı pazarı esnafımızı ziyaret ederek taleplerini dinledik. Esnafımızın bizden beklentileri var bizlerde Çankaya’mızı AK Belediyeciliğin hizmetleri tanıştırıp hak ettiği konumda olması için ak partimizin her neferi ile birlik ve beraberlik içerisinde gece gündüz demeden çalışacağız” diye konuştu.

Nişantaşı esnafı genç belediye başkan aday adayı Özdemir’i güler yüzle karşılayarak çıktığı yoldan dolayı tebrik ederek başarılar diledi.

Haber ve Fotoğraf : Hamdin Kılıç

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu