Pazartesi, Eylül 26, 2022
Sancak HaberPOLİTİKAYeniden Refah'ta Beklenmeyen Değişim

Yeniden Refah’ta Beklenmeyen Değişim

- Reklam -

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, yaptığı yazılı açıklama ile görevi bıraktığını resmen duyurdu. 

Kurucu il başkanı Fikret Uymaz’dan görevi devralan Av. Erhun Karakuş, Fikret Uymaz’ın yükselttiği çıtayı daha da yükseklere taşıyarak partinin Elazığ’da isminin duyurulmasına sebep oldu. Gelinen noktada görevden alınmış olması Elazığ’da soğuk duş etkisi oluşturdu. Yeni başkan Ömer Ateş’in ise çok başarılı iki başkandan sonra ne kadar beklentileri karşılayacağı merak konusu oldu.

Av. Erhun  Karakuş sosyal medya hesabından ise şu açıklamayı yaptı,

“Üç yıldır heyecanla, samimiyetle ve bütün inancımla yürütmüş olduğum Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı görevim, genel başkanımız sayın Dr. Fatih ERBAKAN’ ın tensipleri ile bugün itibari ile sona ermiştir.
Gelinen noktada, elinden gelenin fazlasını yapmış, partimizi bir adım ileriye taşımanın gayreti içerisinde olmuş, görmüş olduğumuz haksızlıklar karşısında, memleketin dürüstü bizmiyiz, memleketin delisi biz miyiz, bizemi kaldı bunları düzeltmek demeden mücadele vermiş olmanın, hakkın ve haklının yanında bulunmuş olmanın vicdani rahatlığı ve bahtiyarlığı içerisinde görevimi devrediyorum. Görev sürem boyunca birlikte çalıştığım il, ilçe ve belde Başkan ve yönetim kurulu üyelerime, gençlik ve kadın kolları teşkilat mensuplarımıza, ilimizin çok kıymetli basın mensuplarına ve çalışmalarımızda bizlere kolaylık sağlayan emniyet mensuplarına canı gönülden teşekkür ediyorum.
Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı görevine atanan Ömer Ateş ağabeyimin başarılı olmasını Ümit ediyorum. Zafer inananlarındır ve Zafer yakındır İnşallah!”

 

BENZER HABERLER

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınız

- Reklam -

EN ÇOK OKUNAN