Kim Kimdir

Sağlık Yöneticisi Fatih Aytaç Kimdir?

Sağlık Yöneticisi Fatih Aytaç Kimdir?

1980 Yozgat doğumlu olan Fatih Aytaç, Sağlık sektöründe bir çok kademede yöneticilik yapmıştır. Adalet meslek yüksekokulu ve tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bölümlerini bitirdi. Aynı zamanda Kamu yönetimi lisans mezunudur.

Aytaç, mesleki alanda deneyimlerini, Bilgi İşlem ve Hastane Yönetim Sistemi, Sağlık Turizmi, Mutemetlik, Satınalma, Tahakkuk, Taşınır İşlemleri, Eczane Tıbbi Sarf Ve Diğer Ambarların Yönetimi, Klinik Mühendislik, Tıbbi Hizmetler Alımları Yönetimi Ve Planlaması, Hastane Kliniklerinin Stok Yönetimi, Mali Analiz, Stok Analiz, Faturalama, Taşınır Mal Yönetmeliği Eğitici Eğitmen, Verimlilik Gözlemcisi, Muhasebe, İl Konsolide Görevi, Disiplin İşleri, Bütçe alanlarında geliştirmiştir.

Fatih Aytaç sağlık sektöründe birçok yöneticilik tecrübesine sahiptir.  Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, İdari ve Mali işler Müdür yardımcılığı, TKK Yetkilisi ve Genel Malzeme Ambarı ve Tıbbi Cihaz Ambar Sorumlusu, Kırıkkale Kamu Hastaneleri Birliği’nde Mali Uzman ve Mali Hizmetler Başkan vekilliği, Dr. Abdurahman Yurtaslan Onkoloji Hastanesinde idari ve mali işler Müdür yardımcılığı ve halen Ankara Etlik Şehir Hastanesinde Koordinatör müdür yardımcılığı yapmaktadır.

Sağlık Yöneticisi Fatih Aytaç, 15 Temmuz Gecesi sağlıkta göstermiş olduğu gayretten dolayı Teşekkür Belgesi, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunda özverili çalışmalardan dolayı Teşekkür Belgesi, Başasistanlık Sözlü Mesleki Bilim Sınavı katkılarından dolayı Teşekkür Belgesi alarak kariyerinde ki ödülleri artırmıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu