Fenerbahçe’ye soğuk duş: Kupadan elendiler
![Fenerbahçe’ye soğuk duş: Kupadan elendiler](https://www.sancakhaber.com/wp-content/uploads/2024/02/resim_2024-02-27_224150292.png)
171929
Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Finali’nde MKE Ankaragücü ve Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Başkent ekibi, Fenerbahçe’yi 2-0 mağlup ederek yarı finale yükseldi.
![featured](https://www.bha.net.tr/media/2024/02/resim_2024-02-27_224150292.png)
Fenerbahçe’ye soğuk duş: Kupadan elendiler
Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Finali’nde MKE Ankaragücü ve Fenerbahçe, Eryaman Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Başkent ekibi, Fenerbahçe’yi 2-0 mağlup ederek yarı finale yükselen taraf oldu.
Ankaragücü’ne galibiyeti getiren golleri; 10. dakikada Olimpiu Morutan, 33. dakikada Chatzigiovanis ve 89. dakikada Garry Rodrigues kaydetti.
Bu karşılaşmaya kadar 5 maçtır galibiyet orucunda olan Ankaragücü derin bir nefes alırken, İsmail Kartal yönetimindeki Fenerbahçe, İstanbul’a eli boş dönecek.
Maçın son anlarında gerginlik yaşayan Oosterwolde ve Pedrinho sarı kart gördü.
YORUMLAR