GENEL

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERE SEMİNER

Elazığ Belediyesi tarafından özel bireylere ve ailelerine yönelik "Stres Yönetimi" semineri gerçekleştirildi.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğullar’nın engelsiz bir şehir hedefi doğrultusunda vizyon proje olarak hayata geçirilen ve engelli bireylerin yaşam kalitesini artırarak sosyal yaşamda aktif olmaları amacıyla hizmetlerine devam eden Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi, seminerlerini sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi
Elazığ Belediyesi

Bu kapsamda özel gereksinimli bireyler ve aileleri için, Psikolog Gökçe Bulut tarafından özel gereksinimli bireyler ve aileleri için “Stres Yönetimi” konulu seminer verildi. Bulut, katılımcılara stres ve kriz yönetimi konusunda önemli bilgiler verdi.


BAŞKANIMIZ ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Seminere katılmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden katılımcılar, Psikolog Gökçe Bulut tarafından önemli bir seminer gerçekleştirildiğini ifade etti. Seminerin, hem özel gereksinimli bireylere hem de ailelere fayda sağladığını dile getiren katılımcılar, sosyal ve özel yaşamlarında stres yönetimi konusunda önemli bilgiler edindiklerini söyledi. Özel gereksinimli bireyler ve aileleri, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ederek, bu tür programların devam etmesini istedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu