SAĞLIK

Ankara Şehir Hastanesinde duygusal buluşma

Ankara Bilkent Şehir Hastanesinin kuruluşundan bugüne önemli görevler üstlenen ve  Ankara Etlik Şehir Hastanesine yönetici olarak görevlendirilen idareciler, Ankara Şehir Hastanesi yöneticileri ile buluştu.

Duygusal anların yaşandığı ve kurumsal aile olmanın yüksek bilinç ve hissiyatının hakim olduğu toplantıya, Ankara Etlik Şehir Hastanesinden Koordinatör Başhekim Doç. Dr. Bülent Güngörer, Koordinatör Başhekim Yardımcıları Op. Dr. İzzet Özgürlük ve Doç. Dr. Afşin Emre Kayıpmaz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Emre Adıgüzel, Kalp Damar Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Çetin, Nöroloji Ortopedi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ahmet Fırat, Koordinatör Destek Hizmetleri Müdürü Ferhat Öçal, Koordinatör Teknik Hizmetler Müdürü Bekir Dolaksız, Kalp Damar Hastanesi Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Harun Kundi ve Çocuk Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Yüksel Hakan Aydoğmuş katıldı.

Ankara Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Aziz Ahmet Surel toplantıda yaptığı konuşmasında;

“Birlikte çalışmaktan çok memnun olduğum kıymetli arkadaşlarımla bu toplantı vesilesi ile bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum. İnanın her birinizin yokluğu çokça hissediliyor, ancak ülkemize hizmet yolunda böyle önemli görevler üstlendiğiniz için de gurur duyuyoruz. Hastanemizin her bir ferdinin “kardeş hastane” olarak benimsediği Ankara Etlik Şehir Hastanemizdeki yeni görevlerinizde muvaffakiyetlerinizin devamını diliyorum ve her zaman bir aile olma bilinci ile hareket ederek nice güzel işlere hep birlikte imza atacağımıza inanıyorum.”dedi.

Toplantı, Ankara Etlik Şehir Hastanesine yönetici olarak ataması yapılan idarecilere plaket takdimi ve ardından hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu