SANAT

Alper Alparslan konserleri dolu dolu geçiyor.

Ankaralılar Alper Alparslan ile coştu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Gençlik Parkı Tiyatro Salonunda gerçekleşen konsere yüzlerce kişi katıldı. Türküleri, şiirleri, şarkıları ve Anadolu Yiğitleri Dans Gurubunun gösterileriyle, hem duygulandıran, hem de coşturan Alparslan izleyicilerden tam not aldı. Konserin sürprizi olarak, sanatçının Büyükşehir Belediyesi adına, Ankara’nın başkent oluşunun 100 yılı anısına söylediği ANKARAM şarkısı ayakta alkışlandı. Seyircilerin konser boyunca ve sonrasında, ilgi ve sevgileri görülmeye değerdi. Alper Alparslan konser sonunda, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ Bey’e ve Kültür ve Sosyal İşler daire başkanı Hacı Ali Bozkurt Bey’e sonsuz teşekkürlerini ifade etti.

Sancak Medya gurubu olarak katılım sağladığımız bu gecede, hem milli manevi duygularımızı şiirleriyle şarkılarıyla yaşatan, hem de Anadolu’muzun o güzel türküleriyle, ezgileriyle coşturan Sanatçı Alper Alparslan Bey’e çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Alper Alpaslan
Alper Alpaslan

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Ankara Büyükşehir belediyesinin tertiplemiş olduğu sanatcı Alper Alparslan’ın konserine ailecek katılım sağladık.
  Tek kelime İle muhteşemdi.
  Bu senenin en güzel konseriydi.
  Alper Alparslan gibi milli sanatçımıza sahip çıkmanızı,Ankara Büyükşehir belediyesinin etkinliklerinde görmek istiyoruz.
  Konserde milli duygularımızı canlandıran,bizlere güzel bir gece yaşatan Alper Alparslan’ı,
  Bu guzel proğramı tertipleyen Büyükşehir belediyesi kültür daire başkanlığını tebrik ederim.Teşekkürler mansur başkan👏
  İ.Hakkı Temizkök /Kırım İlim hayır derneği başkanı

 2. Muhteşem bır konserdi çok teşekkür ediyoruz yasatigin bu güzel duygular için

 3. Alper Alparslan ile bizi buluşturan Ankara B.B sine yapmış olduğu etkinlikten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum , unutulmaz bir gece yaşatan sanatçı ve dans Ekibini canıyürekten tebrik ediyorum ,Alper bey gibi vatan aşığı olan sesiyle,duruşuyla yeni nesillerin de örnek alacağı böylesi değerli sanatçıların daha sık aramızda görmek istiyoruz.

 4. Alper beyin konserine ilk defa katıldım gerçekten sahne performansı çok güzel özlellikle söylediği şarkıların çoğunun sözünün kendine ait olması ve Ankara’nın başkent oluşunun 100. Yılı için yazmış olduğu şarkı çok anlamlı idi milli duygular ve içtenliğiyle vermiş olduğu konser çok başarılı idi Alper beyi sıkça belediye etkinlinliklerinde görmek isteriz

 5. Alper beyin konserine ilk defa katılım sağladım böyle milli duygularla şarkı söyleyen bir insanı her Zaman ilimizi ve ülkemizi temsilenen sahnelerde görmek isteriz emeklerinden dolayı Alper beye sonsuz teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu