POLİTİKA

Yeniden Refah Partisi Elazığ’da İbrahim Gök ile güçleniyor

Milli görüşün devamı olarak gösterilen ve halkın şimdiden teveccühünü kazanan Yeniden Refah Partisi Kovancılar ilçe kongresine katılan Genel Merkez İller Koordinatörü Avukat İbrahim Gök ve parti yöneticileri Kovancılarda esnaf ziyareti yaptı.

Kovancılar ilçe kongresine katılarak ilçede heyecan oluşturan Yeniden Refah Partisi Genel Merkez İller Koordinatörü Av. İbrahim Gök ve parti yöneticileri esnaflar ile bir araya geldi. Kovancıların seçimlerde Milli Görüşe destek verdiğini, Yeniden Refah partisinin büyük beklentilerinin olduğu ilçede esnaflar büyük ilgi gösterdi. Av. İbrahim Gök’ün Yeniden Refah partisi saflarına katılması ve Genel Merkez İller Koordinatörü olarak atanmasından sonra
parti çalışmalarında gözle görülür bir değişim oldu. Teşkilatçılık çalışmalarına büyük önem veren Av. İbrahim Gök ile Parti Kadın Kolları ve Gençlik kolları her zaman sahada olduğu ve parti üye kayıtlarında büyük artış olduğu toplumda konuşulur oldu. Ayrıca parti ana kademe ve ilçe teşkilatları devamlı esnaf ve mahalle ziyaretleri yapıyor. Bu ziyaretlerde en çok duyulan ve sloganlaşan söylem ise Av. İbrahim Gök’ün “Anlatacak çok projemiz var” sözü halk tarafından büyük takdir görüyor.

Kovancılardan memnuniyetle dönen Yeniden Refah ekibi artık daha emin adımlarla seçime koşuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu