EKONOMİ

Vergisini ilk ödeyenlere defterdarlık sürpriz yaptı

Vergisini ilk ödeyenlere defterdarlık sürpriz yaptı. 2024 yılının ilk iş gününde sabah mesai başlangıcının ilk dakikaları içerisinde vergi dairesinin veznesine gelerek vergi borcunu erkenden ödeyen mükelleflere defterdarlık tarafından sürpriz yapıldı.

featured

2024 Yılının ilk iş gününde sabah  mesai başlangıcının ilk dakikaları içerisinde vergi dairesinin veznesine gelerek vergi borcunu ödemek isteyen ilk 3 mükellefimiz büyük bir sürprizle karşılaştı. Birinci, ikinci ve üçüncü sıraya alarak ay sonunu kadar ödemesi yapabilecek vergilerini beklemeden ödemiş olan bu örnek mükellefleri Tokat Defterdarı Aliaddin KARPINAR ve vergi dairesi çalışanları karşıladı.

Bu duyarlı mükelleflere vergi ödemelerini de göstermiş oldukları hassasiyetten dolayı tebrik edilerek sabahın bu erken saatlerinde buralara kadar gelip vergisini erken ödemenin örnek bir davranış olduğunu belirten Defterdar Aliaddin KARPINAR  yılın ilk ödemesini yapan mükelleflere hediye vererek teşekkür etti.

Ayrıca vergi dairesi Müdürü Ömer Yılmaz kendi kaleme aldığı şiir kitabını hediye ederek bu mükelleflere bu örnek davranışlarından dolayı teşekkür etti

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu