GENEL

Türkiye’nin Kadın Valileri Kimlerdir ?

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Ankara’da gerçekleştirilen Valiler Toplantısı’nda Türkiye’nin  kadın valileri ile bir araya geldi….

 

VALİLER KÜLLİYE’DE BULUŞTU

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen Valiler Toplantısı’nda 81 ilin valisi ile devleti bir araya getirdi.

Üç oturumda düzenlenen toplantılarda kabine üyesi bakanlarla valileri buluşturan Bakan Yerlikaya, bakanlar valilere doğrudan çalışmaları hakkında bilgi verirken, valiler de bakanlarla görüşme imkanı buldu.

 

CANLA BAŞLA ÇALIŞMAYA DEVAM

Oturumlar sonrasında Bakan Yerlikaya, “81 ilimizin kıymetli
valilerinin katıldığı toplantımıza teşrif eden, tecrübelerini paylaşan, değerli fikirleriyle katkı sunan tüm bakanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Büyük ve Güçlü Türkiye hedefiyle, İçişleri Ailesi olarak 600 bin personelimizle, Valilerimizle canla başla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Öte yandan Valiler Toplantısı sonrasında Mülki İdare Amirleri ailesinin kadın valileri İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ile bir araya geldi. Bakan Yerlikaya ile Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan ve Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya fotoğraf çektirdi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu