GENEL

Hançerler ile seçime girdim itirafı gecikmiş beyhude itiraftır

Bahçeli: Hançerler ile seçime girdim itirafı gecikmiş beyhude itiraftır

ANKARA – BHA

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin haftalık olağan grup toplantısında konuştu. Bahçeli, CHP Kurultayı ve İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Devlet Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

“CHP kurultayında genel başkanlığı kaybeden Kılıçdaroğlu’nun sırtımdaki hançerler ile seçime girdim itirafı gecikmiş beyhude itiraftır. Yanına geldiklerinde iyilik meleği olmadıklarını kendinin de bilmesi gerekiyordur. Kurultay kararını vermiş bize de hayırlı olsun demek düşmüştür.”

“İlk tuğla yanlış konulmuş ilk düğme yanlış iliklenmiştir”

“Üzücü olan, Atatürk’ün kurduğu partinin kurultayında şehitlere rahmet dilemek yerine casuslara, kiralık gazetecilere selam gönderilmesidir. Selam Allah’ın selamı ancak teröriste selam veren sırtına ihanetin semerini vurmuş demektir. Terörist Demirtaş’a selam gönderilmesi PKK’ya selam göndermektir, bölücülüğü selamlamaktır. İlk tuğla yanlış konulmuş ilk düğme yanlış iliklenmiştir.”

“Küresel vicdan buzlu ve sislidir”

“Sözde medeni ülkeler yıkım karşısında üç maymunu oynamaktadır. Küresel vicdan buzlu ve sislidir. Önü alınamayan kalabalıklar israil saldırılarını protesto etmektedir. Buna rağmen Gazze havadan ve karadan abluka altındadır. Sivillerin kampları bombalanmaktadır. Çocuk parkları bombalanmaktadır. Silahlar derhal susmalı, ateşkes sağlanmalıdır.”

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu