GENEL

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Ankara Etlik Şehir Hastanesi iş başvuruları devam ediyor. Başvuruda bulunmak isteyenler aşağıdaki yolları takip ederek başvuruda bulunabilir.

Geçtiğimiz aylarda açılışı yapılan Ankara Etlik Şehir Hastanesi yüklenici firmaları eleman alımına devam ediyor. Eğer başvuruda bulunmak istediğiniz pozisyon firma bünyesinde yönetici kadrosu ise kariyer.net üzerinden gerekli formları doldurmanız gerekiyor.

Başvurular sadece yönetici olarak alınmıyor. Alt pozisyonlarda da çalışmak istiyorum derseniz eleman.net isimli web sayfalarından başvuru yapabilirsiniz.

Üçüncü yol olarak ben internet üzerinden başvuru yapamam diyorsanız, bizzat hastane kampüsü içinde firma ofisine giderek başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Herhangi bir başvuru yolunu kullanarak başvurunuzu tamamlıyorsunuz. Sonrasında firma sizinle iletişime geçiyor. Firmanın insan kaynakları yöneticileri sizi görüşmeye çağırıyor ve başvurunuz sonuçlanıyor, kabul edilirse, işe başlıyorsunuz, yada ileriki süreçte ihtiyaç olunca işe başlamak için çağırıyorlar.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu