YEREL

Elazığ’da Ülkem İş Konfederasyonunu Şaha Kaldıracağız

Hasan Üstündağ'a Yeni görev

Ülkem İş Konfederasyonu’na bağlı Öz Hizmet İş Sendikası Elazığ il başkanlığı görevine Elazığ’ın tanınan simalarından Hasan Üstündağ atandı.

 

Öz Sağlık Sen İl Başkanı Eyüp Kalkancı tarafından atama yazısı ile göreve getirilen Hasan Üstündağ Sancak Habere yaptığı açıklamada;

Yıllardan beri bir arayış içerisinde olan ve iki konfederasyon arasında sıkışıp kalan işçi arkadaşların istekleri doğrultusunda hizmetin nasıl işçiye gideceğini, yetkinin sendikada değil işçide olduğunu bilmeleri için Genel merkezimiz bu atamayı gerek görmüşlerdir. İş kolumuz olan Hizmet iş kolunda ismi gibi hizmeti işçi değil sendikanın yapması gereksinimi işte tamda burada öne çıkıyor. Her daim biz rekabetten yanayız. Çünkü rekabetin olmadığı bir kurumda hiç bir kazanım sağlanmış olamaz. Genel merkezin tensipleri ile Ülkem iş Konfederasyonu Öz Hizmet İş sendikası, Elazığ İl Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Atama yazımı kıymetli dostum kardeşim yine konfederasyonu muza bağlı Öz Sağlık Sen İl Başkanımız Eyüp Kalkancı’nın elinden almak benim için onur ve gurur vericidir. Hep beraber Elâzığ’ımızda ülkem iş konfederasyonunu şaha kaldıracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu anlamlı ve gururlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm gönül dostlarımıza saygı ve selamlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu