GENEL

ELAZIĞ – Genç Birlik Elazığ Şubesi Özbay’a Emanet

Genç Birlik Elazığ Şube Başkanı Ömer Cipli, görevi Ömer Faruk Özbay’a devretti.

Devir teslimde söz alan Birlik Vakfı Elazığ Şube Başkanı Eray ŞİMŞEK konuşmasında ; Birlik Vakfı’na katıldığı süreçten adım adım büyüyerek öncelikle Elazığ Genç Birlik Başkanı olma süresi ve bayrak değişiminin ardından bugün başkanı olduğu Birlik Vakfı Elazığ Şubesinin ona kattığı aile dostluk ve kardeşlik yapısına değinerek bayrak değişimin sadece isimlere özgü olduğu ve Birlik Vakfının bir aile olduğunu belirtti.

Sözü alan Elazığ Genç Birlik Başkanı Ömer CİPLİ öncelikle 2014ten itibaren teşkilat üyesi olduğu ardından 3 yıl süresince Genç Birlik Başkanlığını yaptığı Birlik Vakfının onun için dostluk ve kardeşlik olduğunu yıllardır bulunduğu bu ailenin bir parçası olduğunu ve dahi her zaman olacağını, bayrak değişimini hakeden herkesin heyecanla geleceği bir konum olduğunu görev süresince dostluk ve kardeşliğe her daim hissedip hissettirmeye çalıştığım gibi bundan sonraki sürecin de böyle devam edeceğini bayrağı teslim ettiği Ömer Faruk ÖZBAY kardeşine canı gönülden yardımcısı ve destekçisi olduğu belirtti.

Görevi devralan Ömer Faruk ÖZBAY öncelikle kendisine bu fırsatı veren Eray ŞİMŞEK’e ve görev süresini başarıyla tamamlayan bayrağı kendisine teslim eden Ömer CİPLİ’ye teşekkürlerini sundu. Kendisinin ticari alanda faaliyet gösterdiğini Özbaylar Güneş Enerjisi Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Yönetim kurulu başkanı, Hazar Boru alım satım müdürü, Busines A. Ş. Sahibi olduğunu ve çalışma hayatının ticaret ile devam etmesini umduğuyla beraber kalan hayatı süresince Birlik Vakfı ailesinin bir parçası olacağından gurur duyduğunu belirtti. Bugün devraldığı bayrak için daime elinden gelenin en iyisini yapacağını bu görevin yardımlaşma ve dayanışma kapısı olduğu için attığı her adımda gönlünün ferahlayacağı yaptığı her işin bir kalbe sıcaklık getirmesini esas alacağını belirtti. Elazığ Genç Birlik yönetim kadrosunu açıklayan Ömer ÖZBAY ;
Fırat GÜL
Ömer BUCAK
Mehmet GÜL
Yusuf DOĞAN
Adem ZAMAN
Furkan UÇAL
Olacağını belirterek konuşmasını sonlandırdı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu