KÜLTÜR & SANAT

Eğitimci Ayşenur Deniz, Depremzede Kadınları Unutmadı

EKA Eğitim ve Akademi Kurucularından Ayşe Nur Deniz ve Akademi Hocalarıyla birlikte, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ilde etkili olan deprem sonrası Elazığ'a gelen depremzede kadınları ziyaret ederek karanfil takdim etti.

EKA Eğitim ve Akademi Kurucularından Ayşe Nur Deniz ve Akademi Hocalarıyla birlikte, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ilde etkili olan deprem sonrası Elazığ’a gelen depremzede kadınları ziyaret ederek karanfil takdim etti.

6 Şubatta meydana gelen depremler sonrası farklı illere yerleşen depremzedeler, gittikleri yerlerde özenle misafir ediliyorlar. Depremden etkilenmesine rağmen bir çok Malatyalı depremzede Elazığ’a gelerek yaşamını devam ettiriyor. Bu yerlerden biri ise Elazığ da bulunan Harput Diyanet Eğitim Merkezi.

Harput Diyanet Eğitim Merkezini ziyaret eden Eğitimci Ayşenur Deniz, burada kalan depremzede kadınları ziyaret ederek karanfil takdim ederek sohbet etti. Ziyaret sonrası Sancak Haber’e açılama yapan Eğitimci Deniz ;

“Depremin ilk gününden  itibaren elimizden gelen her şeyi yapmaya çalıştık, çalışıyoruz. Bu özel günde de yanlarında olduğumuzu hissettirmek adına buraya gelerek ziyaret ettik. Bu vesile ile çalışan, üreten hayata sevgi ve incelik katan tüm kadınların gününü kutluyorum” dedi.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu