GENEL

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın haftalık mesaisi paylaşıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın haftalık mesaisi paylaşıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 6-12 Kasım tarihleri arasındaki haftalık programını tamamladı. Erdoğan’ın faaliyetleri, resmi sosyal medya hesabı “Erdoğan Dijital Medya” üzerinden paylaşıldı.

Paylaşımda ilk olarak 7 Kasım Salı günü, Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) toplantısına başkanlık etti.

8 Kasım Çarşamba günü ise Erdoğan, Özbekistan’a resmi ziyarette bulundu. Ziyaret kapsamında, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile görüşmeler gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 9 Kasım Perşembe günü, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı’nın 16’ıncı Zirvesi’ne katılarak bir konuşma gerçekleştirdi. Ardından, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ile bir araya geldi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 85’inci yılı dolayısıyla, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Kasım’da Anıtkabir’i ziyaret etti. Ardından, Atatürk Kültür, Dil Tarih Yüksek Kurumu tarafından düzenlenen anma programına katıldı.

Erdoğan, 11 Kasım Cumartesi günü Suudi Arabistan’da gerçekleşen İslam İşbirliği Teşkilatı ve Arap Ligi Olağanüstü Ortak Zirvesi’ne katıldı.

12 Kasım Pazar günü ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutköy’de tamamlanan Darülaceze Sosyal Yaşam Şehri’nin açılışını gerçekleştirdi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu