POLİTİKA

Başkan Yıldırım SKM’de incelemelerde bulundu

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığ Teşkilatı olarak 14 Mayıs 2023’te yapılacak olan seçimlere en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Başkan Yıldırım, Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Seçim Koordinasyon Merkezi olarak planladıkları binada incelemelerde bulundu.

Konumu itibariyle merkezi bir noktada olan binadaki hazırlıkları yerinde inceleyen Başkan Yıldırım; “14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere ciddi anlamda hazırlanıyoruz. Tabi bu seçimde de önceki seçimlerde olduğu gibi hem partimize hem de liderimize Elazığ’dan en yüksek desteği verme arsuzundayız. Bu kapsamda hazırlıklarımızı birlik, beraberlik ve disiplin içerisinde sürdürüyoruz. Tabi bilindiği gibi seçimlerin en önemli mekanizması Seçim Koordinasyon Merkezleri’dir. Seçim Koordinasyon Merkezlerimiz bizim için önemlidir. Buradaki çalışmalar sahadaki dinamizmi tutmak açısından her zaman önem arz etmiştir. Bunun bilincinde olacak şekilde bir planlama yaptık. Gücümüzün yettiği tüm gayretimizle 14 Mayıs gecesine kadar, inşaallah buradan çalışmaları takip ve koordine edeceğiz. Teşkilatımızın tüm kademeleriyle beraber gece gündüz demeden sahada olacağız. İnşallah Elazığ teşkilatımız, kısa süre içerisinde faaliyete geçireceğimiz bu Seçim Koordinasyon Merkezi’nde zaferlerine yeni bir zafer daha ekleyecek. Burada yapılan çalışmalarda emeği geçen arkadaşlarımı tebrik ediyor, kendilerine teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu