SAĞLIK

Aydınlıkevler Aile Sağlığı Merkezi Yeni Binasına Kavuştu

Aydınlıkevler Aile Sağlığı Merkezi; Ankara Vali Yardımcıları Sn. Osman Akbaş ve Sn. Namık Kemal Nazlı, Altındağ Kaymakamı Sn. Cumali Atilla, Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ve İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe’nin katılımlarıyla gerçekleşen açılış töreni ile yeni binasına kavuştu.

Program, Altındağ Belediyesi Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi Halk Dansları Ekibi gösterisiyle başladı.

Açılış töreninde konuşan İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe, uzun zamandan beri bölgede hizmet veren aile sağlığı merkezinin yeni binasına kavuşmasının gururunu yaşadığını dile getirerek, “20 bine yakın vatandaşımıza 6 hekimimiz ile hizmet vereceğiz. Belediye Başkanımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyor ve açılışın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı ise yaptığı konuşmada, “Güzel bir tesis oldu. Doktorlarımıza, sağlık çalışanlarımıza ve mahallemize hayırlı olmasını diliyorum. Bu vesileyle İl Sağlık Müdürümüz ve ekibine teşekkürler ediyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmalar sonrası yöneticiler tarafından açılış kurdelesi kesilerek, Aydınlıkevler Aile Sağlığı Merkezi ziyaret edildi.

Açılış töreninin ardından Altındağ Belediye Başkanı eşliğinde, Aydınlıkevler Abdurrahim Karakoç Gençlik Merkezi ve Aydınlıkevler Kütüphanesi de gezildi.

Açılış törenine; Acil Sağlık Başkanı Doç. Dr. İshak Şan, Bilkent Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Eyüp Sarı, Halk Sağlığı Başkanı Doç. Dr. Mustafa Sırrı Kotanoğlu, Halk Sağlığı Başkan Yardımcıları Uzm. Dr. Hamit Harun Bağcı ve Uzm. Dr. Hasan Gül ile Altındağ İlçe Sağlık Müdürlüğü çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu