Çarşamba, Temmuz 6, 2022
Sancak HaberSAĞLIKAnkara İl Sağlık Müdürü Pursaklar İlçesini ziyaret etti.

Ankara İl Sağlık Müdürü Pursaklar İlçesini ziyaret etti.

- Reklam -

Ankara İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ali Niyazi Kurtcebe, Pursaklar İlçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İl Sağlık Müdürü, yönetim ekibi ile beraber; Pursaklar Devlet Hastanesi, Pursaklar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Pursaklar Belediyesi’ni ziyaret etti.

İlk olarak Pursaklar Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden İ Sağlık Müdürüne ; Başhekim Doç. Dr. Doğan Akdoğan, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Muhammed Sad Tahsin Özsoy ve İlçe Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mehmet Enes Göker sunulan hizmetler hakkında brifing verdi.

Ziyareti sırasında Pursaklar Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulunan Müdür Kurtcebe, sağlık çalışanları ile bir araya gelerek özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Müdür Kurtcebe, tedavi gören hastaları da ziyaret ederek durumları hakkında bilgi aldı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ardından Pursaklar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni ziyaret eden İl Sağlık Müdürü, sağlık personelleri ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Son olarak Endemik Vadi’yi ziyaret eden Kurtcebe’ye, Pursaklar Belediye Başkanı Sn. Ertuğrul Çetin yapılan güzel çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretinde İl Sağlık Müdürüne; Bilkent Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Eyüp Sarı, Destek Başkanı Zübeyir Dedeoğlu, Halk Sağlığı Başkanı Doç. Dr. Mustafa Sırrı Kotanoğlu ve Koordinatör Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Oğuz Sarıyıldız eşlik etti.

BENZER HABERLER

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın
Adınız

- Reklam -

EN ÇOK OKUNAN